Kroužky Školního klubu pro rok 2024/25

V letošním školním roce budou kroužky školního klubu zpoplatněny pro žáky částkou 600 Kč za pololetí.

Žáci čtvrtých tříd, kteří platí 700 Kč za Klubík, mají v této ceně jeden kroužek školního klubu zdarma (netýka se kroužků Relax klubu). Další kroužky již budou zpoplatněny.

Žáci pátých a vyšších ročníků platí částku 600 Kč za kroužek. Pokud mají zájem o školní klub, sleva se zde neuplatňuje a platí za klub 100 Kč za pololetí.

Přihlášky do kroužku vyzvedněte u p. Kakáčové (školní klub), nebo ke stažení v sekci Důležité dokumenty

Divadelní kroužek

Divadelní kroužek se věnuje osobnostnímu a komunikačnímu růstu žáků.

Prostřednictvím nácviku divadla žáci odbourávají trému, učí se veřejně vystupovat a přemýšlí nad jednáním své role.

Divadelní kroužek je skvělou průpravou do života, aby člověk uspěl a neztratil se v davu.

Letos se mohou děti, které mají o divadlo zájem, zúčastnit konkurzu na role do inscenace Hotel Transylvanie narozeniny.

Konkurz se uskuteční 17.9.2024 od 13:30 do 15:30 ve třídě 2.B.

Ukulele club

Začínáme 1. 10. 2024!

úterý 14 - 15, Multimediální učebna
pro děti: od 4. ročníku
kapacita: cca 12 dětí
vyučující: V. Tůmová, M. Alexová

doporučujeme: ukulele sopránové (popř. koncertní - je trochu větší), pokud si nevíte rady,
                      dobré zkušenosti máme např. se značkou Flight nebo se inspirujte zde: Jak vybrat ukulele?
                      ukulele jakékoli značky vybírejte nejlépe v cenové relaci kolem 1000,- (levnější nemusí dobře udržet ladění)

Máš rád(a) hudbu a chceš se naučit hrát na nástroj, který je malý, lehký a zábavný? Přidej se k našemu ukulele kroužku!

Ukulele je ideální pro všechny děti, které chtějí rychle zvládnout základy a užít si hraní oblíbených písniček. Budeš překvapen(a), jak snadno se na něj hraje!

Společně se naučíme jednoduché akordy a rytmy. Ať už jsi úplný začátečník, nebo už máš nějaké zkušenosti, tento kroužek je pro tebe!

Přidej se a staň se hudební hvězdou naší školy!

Dívčí klub

Pro koho: holky ze 4. a 5. třídy

Kdy: úterý od 14 do 15 hodin

Vedoucí: Blanka Wellová

Budeme tvořit pro krásu, tvoření z textilu různými technikami, šití a tvorba módních doplňků. Recyklace, upcyklace.

Naučíme se používat jehlu, jehlice, háček, časem i šicí stroj!

IT klub

Pozor! Kapacita omezena na 20 žáků!

Středa: 14 - 15 h

3D Tisk

Každý pátek 13:30 - 15:00

Místnost bude upřesněna