Návrh rozpočtu

Schválený rozpočet příspěvkové organizace na rok 2019 a jeho očekávané plnění

Vánoční jarmark

Animační dílna

Na svatého Martina třída 9. A absolvovala animační dílnu v kině Scala v Brně. Seznámili se s postupy klasické animace a prakticky si je vyzkoušeli. Vzniklo pět krátkých filmů, kdy žáci snímali 12 obrázků na jednu sekundu. Práce všechny bavila a rozhodně se do Scaly ještě vrátíme.                   L. Herčíková

Beseda - Nemoc zvaná šikana

Sedmé ročníky absolvovaly 11. 11. 2019 besedu na téma Nemoc zvaná šikana. Přijel za námi pan Kotouček z Elim Letovice, který svým citlivým a vtipným způsobem  dokáže upoutat pozornost.

Tady jsou reakce některých žáků:

Líbilo se mi, jak měl pan Kotouček besedu připravenou. Byla to sranda, i když to bylo docela vážné téma. Spoustu věcí jsem si odnesla. Jsem ráda, že se takové věci u nás ve třídě nedějí. Šikana je hnusárna! Je mi líto lidí, kteří si tím procházejí. Od teď vím, jak jim můžu pomoci.            R.F.

Když by někdo někoho šikanoval, tak bych šel za dospělou osobou, které věřím. Beseda se mi líbila, protože jsem se dozvěděl, jak šikanu poznat.                                                                             H.V.

Včera se mi beseda moc líbila a dozvěděl jsem se, že můžu druhému ublížit slovem více než pěstí.      P.W.

Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Záložky do knížek

Letos se sedmé ročníky již podruhé zapojily v rámci hodin VV do projektu Záložka do knihy spojuje školy 2019, jehož tématem bylo List za listem – baví nás číst.  Letos nám byla vybrána partnerská škola z Prievidzy. Musím pochválit všechny žáky, kteří posílali s velmi zdařilými záložkami také dopisy. Přikládám dopis od dětí z Prievidzy.

Ahojte kamaráti z Českej republiky!

Sme žiaci 6.B a 7.A triedy z města Prievidza na Slovensku. Chodíme na Základnú školu Dobšinského, kde sa nám veľmi páči. Máme v škole mestskú knižnicu, materskú školku,technickú školku pre malých žiakov, keramickú dielňu na tvorbu keramiky, dielňu na vyučovanie technických predmetov, výtvarnú učebnu a mnoho ďalších skvělých miestností, v kterých nie je vyučovanie také nudné jako v triede J Ak sa pozriete do mapy, uvidíte, že hneď neďaleko našej Prievidze sa nachádzajú Bojnice. Máme tam krásný zámok, zoologickú záhradu, parádnu vyhliadkovú vežu s mega ihriskom, krásne kúpele na prechádzku a odpočinok. Určit esa k nám príďte niekedy pozrieť a všetko si popozeráme spolu!

Sme veľmi radi, že sme sa zapojili do tejto milej súťaže a že prostredníctvom nejVás možeme potešit našim záložkami. Jasnačka, že nie všetky sú dokonalé, ale snažili sme sa obidve triedy čo najviac. |Preto dúfame, že sa Vám budú páčiť.

Prajeme Vám krásny deň J  Žiaci zo 6.B a 7. A

Adaptační pobyty šestých ročníků

I v letošním roce jsme pořádali adaptační pobyty nově vzniklým šestým ročníkům v Jedovnicích. Termíny byly říjnové. Žáci ve všech třídách byli velmi aktivní a zapojovali se do různých aktivit s elánem a chutí. Byl to velmi smysluplně a radostně strávený čas.

Tady jsou reakce některých žáků:

„Když jsme přijeli, tak jsme se ubytovali a hráli jsme hry. Nejvíc mě bavilo batikování triček a focení. Byla tam legrace. Nic mi tam nechybělo. Moc se mi tam líbilo. Také jsem se skamarádila s holkama, se kterýma jsem se moc nebavila. Klidně bych jela znovu.“

„Na adaptačním pobytu se mi moc  líbilo. Hráli jsme moc super hry, tak například, mně se nejvíc líbila hra na Vlky a ovce, nebo když jsme přenášeli židle a nikdo nás nesměl slyšet. Moc mě bavilo i focení a malování triček savem.“

„Líbilo se mi: autobus, ovce a vlci, savovat trička, noční hledání říkadel, chutnali mi obědy, měli tam dobrý čaj, naštval jsem se na kamaráda, ale s tím jsem se pak skamarádil. Bavilo mě tam všechno a všechny hry.“

Rozpočet ZŠ a MŠ

Plán investičních akcí příspěvkové organizace na rok 2019
Rozpočet příspěvkové organizace na rok 2019
Střednědobý výhled rozpočtu příspěvkové organizace na roky 2020-2021

Návrh rozpočtu

Návrh rozpočtu příspěvkové organizace na rok 2019 schválený rozpočet na rok 2018 a jeho očekávané plnění

Návrh střednědobého výhledu příspěvkové organizace na roky 2020 - 2021

Plán investičních akcí příspěvkové organizace na rok 2019

Školní autobus

Školní autobus bude jezdit od 2. září 2019. V 7:40 hodin odjezd od restaurace U Cihlářů se zastávkou na nádraží. Odpoledne v 13.15 hodin od budovy Základní školy Rájec-Jestřebí.

Sdružení rodičů

Při škole aktivně pracuje sdružení rodičů, které podporuje řadu kulturních a sportovních akcí a přispívá k lepší komunikaci mezi rodiči a školou.
Předseda: Ing. Milan Dobeš.

Školská rada

Školská rada ve složení: Mgr. Marie Klimková – předseda, Mgr. Jana Navrátilová, Radka Bílková,  Lenka Prokopová, Mgr. Monika Nováková, MVDr. Hana Kuběnová

Rozpočet ZŠ a MŠ

Rozpočet ZŠ a MŠ na rok 2018